Při masáži vycházím z klasické regenerační a sportovní masáže, kterou kombinuji s prvky z čínské masáže tuina, japonského shiatsu, indické masáže hlavy a přidávám i práci s energií podle potřeb klienta. Ať už přicházíte, protože jste celkově vyčerpaní, bolí vás hlava, záda, rameno nebo břicho, budu vám věnovat plnou pozornost nejméně hodinu. Tak budete mít čas se uvolnit a nechat své tělo, aby spustilo léčebné procesy.  Objednat se můžete na dva typy olejové masáže:

 • Relaxační olejová masáž

  – Jemné uvolnění svalů, odplavení stresu, uvolnění a regenerace těla i mysli. Masáž zad a hlavy  – to je nejlepší protistresový koktejl.

  60 min – 950,-  

  90 min – 1300,-  Více času znamená více rozmazlování 🙂

 • Hloubková olejová masáž 

  – Plynulá, ale hloubková masáž svalů, která rozproudí krev, energi a povolí zatuhlé svaly.

  60 min – 950,-  Nejčastěji klienti přichází s bolestí zad nebo nohou

  90 min – 1300,-  Za hodinu a půl stihneme uvolnit záda i přetížené nohy nebo ruce

Masáž zad a šíje
Nejčastěji masáž hledáme právě kvůli bolesti zad nebo protože máme rádi hlazení po zádech. Budu kombinovat všechny své znalosti a dovednosti, abych vám pomohla od bolesti nebo vám dopřála maximální relaxaci, podle toho, co zrovna potřebujete.

Masáž dolních končetin
Pokud stojíte celé dny na nohou, máte za sebou běžecký závod, nebo jste vyčerpaní tak, že se „neudržíte na nohou,“ pak je hodinová masáž dolních končetin to pravé pro vás.

Masáž horních končetin a šíje
Trápí vás ramena, zápěstí, tenisový loket? Děláte manuální práce? Nebo jste si už v dětství oblíbili dotek na dlani s říkankou „vařila myšička kašičku“? Přijďte si užít masáž od šíje, po konečky prstů

Masáž břicha
Masáž břicha se u nás příliš nedělá, což je škoda. Uvolňuje svalové napětí, pomáhá při funkčních poruchách trávení, a navíc zpevňuje pokožku a příjemně tak doplní tvarování postavy.

Masáž hlavy
Masáž šíje, vlasové pokožky a obličeje je výborná při stresu, bolestech hlavy, napětí kolem očí, hučení v uších i nočním cvakání zubů. Velice příjemná, uvolňující masáž navíc podpoří růst vlasů.

Zarezervujte si Olejovou masáž