Ceník

Procedura Doba trvání Cena
Olejová masáž hloubková i relaxační 60 min

90 min

950,00 Kč

1 300,00 Kč

Masáž celého těla 150 min 2 300,00 Kč
Masáž lávovými kameny 90 min 1 500,00 Kč
Masáž drahými kameny 90 min (včetně závěrečné meditace) 1 300,00 Kč
Shiatsu 90 min (včetně konzultace) 1 100,00 Kč
Energetické léčení 90 min (včetně konzultace) 1 100,00 Kč

Všeobecné obchodní podmínky

Mým cílem je vytvořit pro vás klidné místo, ostrov, na kterém můžete na chvíli odložit své starosti a bolesti. Místo, kde se můžete uvolnit, s důvěrou se odevzdat a nechat o sebe pečovat. Proto chci, abyste věděli, že je o vás u mne dobře postaráno.

Dobrou péči v masérně tvoří, dle mého názoru tři hlavní věci:

1) Oleje

Masíruji pouze s kvalitními bio oleji lisovanými za studena. Kombinuji kokosový a mandlový olej, které pokožku zjemňují, hydratují a podporují tvorbu přirozeného ochranného filmu. Navíc mají jemnou přírodní vůni. Mandlový olej má vysoký obsahu vitamínů a minerálů, díky kterým vyživuje nejen pokožku, ale i unavené svaly, působí přímo protikřečově. Sám o sobě je mandlový olej pro masáž příliš hutný, lehkost a skluznost dodává směsi olej kokosový.

Pro masáž proti celulitidě používám olej kávový, který má výrazné detoxikační účinky a díky kofeinu pokožku stimuluje a podporuje odbourávání tuků. Pleť čistí i vyhlazuje.

Podle potřeby k základním olejům přidávám oleje éterické.

Esenciální (éterické) oleje jsou rostlinné silice, tedy aromatické, olejové složky rostlin. Tyto silice nás ovlivňují díky komplexnímu biochemickému složení, při kontaktu s kůží, nebo při vdechování. Pro svou práci používám výhradně 100% přírodní esenciální oleje. Konkrétní oleje vybírám podle potřeb klienta,  typu masáže, své intuice a chuti.

2) Péče a pohodlí

Před masáží se můžete na chvíli posadit a vychutnat si šálek čaje. Povědět mi, jak se cítíte a co pro vás mohu udělat. Na vyhřívaném lehátku jsou pro vaše pohodlí připravena látková prostěradla, měkká deka, a chladivý gelový podhlavník, který minimalizuje otoky obličeje. Pokud jste přišli na shiatsu, čeká vás futon s nadýchanými polštářky, bobíky a dekou tak, abyste se v každé pozici cítili pohodlně a uvolněně.

3) Masérka

Masážím se věnuji od roku 2015. Práce s tělem mě nesmírně baví a fascinuje. Každý, opravdu každý člověk je naprosto jedinečný, naše duše se odráží v těle a tělo ovlivňuje duši. Snažím se ke klientům přistupovat holisticky a pracovat podle jejich potřeb. Nejsem zdravotnický pracovník ani terapeut. Jsem masér, praktik shiatsu a člověk – protože lidství je občas to co potřebujeme nejvíce. Inspiruje mě například práce Barbary Ann Brennan, Louise L. Hay, Brandon Bays a Ruedigera Dahlkeho. Neustále se učím a rozvíjím. S každým klientem přicházím na něco nového.

Pokud byste rádi docházeli na masáže právě ke mně, ale je to nad Vaše finanční možnosti, prosím napište mi svůj příběh na anna@masazni-terapie.cz